Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb jak se srovnat sám se sebou

Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí Obálka knihy Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí
Szabados Filasová Katarína
Seberozvoj
Grada
2017
136
Anička

Knížka, jak už nám napovídá její název, je o srovnávání - o tom, jak se srovnat sám se sebou. Najdeme v ni obrázky a prostor k zamyšlení, jehož výsledek můžeme vypsat přímo pod položenou otázku. Na konci knihy nalezneme shrnutí obsahu celé publikace v podobě 10 pravidel. 

 

Kniha mne nezaujala. Z mého pohledu bylo čtení zdlouhavé, kniha obsahovala mnoho obrázků a obsah byl prázdný. Čtení mě nenadchlo, neboť jsem se nedozvěděla nic nového, zajímavého, něco, co by mě obohatilo. S názory autorky se vůbec neshoduji. Stránky jsou poloprázdné, textu je opravdu málo - teorie a odbornosti taktéž. Nevím, co bych na knize pochválila. Moc jsem se toho z ní nenaučila ani se nepobavila. Příklady, na kterých autorka vysvětluje svou pointu knihy, jsou sice trefné, ale mnoha čtenářům nepřinesou žádné novinky. Kapitola o sociálních sítích byla naprosto odlehčená a stručná, přitom jde o stěžejní problematiku tohoto tématu.

 

Knihu bych doporučila těm, kteří nemají vůbec žádné znalosti o tématu srovnávání, protože publikace  neobsahuje odborné výrazy a tedy je snadno pochopitelná. 

Zdroj: Filasová, K. (2017). Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí: aneb jak se srovnat sám se sebou. GRADA.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.