Přidej se k nám

Usilujeme o propojování studentů psychologie napříč městy, zkvalitnění jejich vzdělávání, a k jejich angažovanosti ve společensky prospěšných aktivitách.

 
V týmu je nás pět stálých členů. Nemáme hodnosti a pozice. Každý má jednoduchou roli člena týmu. Studujeme na odlišných univerzitách v rozdílných ročnících. Fungujeme na principu mini-projektů: přinesená myšlenka je po týmovém rozhodnutí přetvořena v realizovatelný projekt s definovaným cílem, který přispívá k propojení studentů psychologie, zkvalitnění studia, zapojení studentů v prospěšných aktivitách, či k podobným výsledkům v souladu s naší vizí. Rozdílní členové pracují na rozdílných projektech, aby navazovaly na jejich zájem a schopnosti.

Koho hledáme

Pro další semestr rozšiřujeme týmové řady! Hledáme studenty psychologie, kteří se vidí v myšlence projektu a mají chuť pustit se do odvážných věcí. Jsme úzce propojený tým, který žije z přátelské atmosféry a nadšení do inovace v oblasti studia psychologie. Vzhledem k aktuálnímu složení týmu preferujeme studenty z pražských, brněnských a českobudějovické univerzity.

Činnosti v týmu

Náplň týmové práce je různorodá a postavená tak, aby vyhovovala osobnosti a zájmům konkrétního člena týmu. Meetingy máme zpravidla co týden, realizované přes Skype. Níže jsou uvedeny příklady aktivit, ve kterých se týmoví členové angažovali v minulých letech.

• Tvorba internetového přehledu akcí na scéně psychologie v Brně, Praze a Olomouci
• Komunikace se spolky, univerzitami a partnery projektu (např. knižní nakladatelství)
• Prezentace projektu na konferenci České asociace studentů psychologie
• Rozvoj webových stránek, mobilních aplikací a tvorba obsahu na sociálních sítích
• Inovace grafické stránky projektu, návrh propagačních předmětů projektu
• Tvorba grantových žádostí a jejich obhajoba před grantovými komisemi
• Průzkum názorů na studium mezi studenty psychologie

Náš tým je malý, ale pracovitý. Žijeme z myšlenky, že společně dokážeme velké věci.
Pokud by ses chtěl/a stát součástí týmu, dej o sobě vědět vyplněním polí níže. S rozhodnutím tě nenecháme dlouho čekat.

 

Přihláška do týmu PsyHub

Komentáře jsou zakázány.