Tým

Náš tým

 

Lenka Stodolová 
Léňa je studentkou psychologie na Masarykově univerzitě v Brně. Psychologie pro ni neznamená jen studium ve škole, ale životní styl. V PsyHub vidí cestu jak propojit a inspirovat lidi, kteří se aktivně zajímají o psychologii. Léňa mimo jiné píše vlastní blog o autenticitě a po absolvování Letní trenérské školy 2019 se nadchla pro trenérskou činnost. Plánuje započít doplňující pedagogické studium a kurz kompletní krizové intervence. PsyHub jí na její cestě nabízí sbírat praktické zkušenosti, být kreativní a realizovat se v tom, co je smysluplné a má přínos pro ni i ostatní.
Ondra Kácha 
Ondra absolvoval studium na FF MU a v současnosti studuje psychologii na univerzitě v Cambridge. Zajímají ho témata společensky odpovědného chování, jako je šetrný přístup k životnímu prostředí. V předchozích letech pracoval jako designér inovací v IdeaSense, koordinoval Junior Researcher Programme a prováděl výzkum v britské Policy Research Group. Ondra je jedním z původních spoluzakladatelů PsyHub. V PsyHub se našel, protože mu umožňuje pouštět se do společensky prospěšných projektů v partě skvělých lidí.
Bára Vavřichová 
Bára dokončuje magisterské studium psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současnosti pracuje v oblasti participativního designu v Univerzitním Centru Energeticky Efektivních Budov. Její vášní je trénování soft skills, což praktikuje ve svém volném čase. Pro radost cvičí jógu, hraje divadlo a tráví čas v přírodě. V PsyHub působí, protože ji připadá smysluplné poskytovat studentům psychologie a jiným platformu k dalšímu rozvoji. Nejvíc ji na tom baví, že kreativitě se tu meze nekladou.
Nikča Lněničková 
Nikča v současné době studuje psychologii na pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. Stále hledá konkrétní oblast, které by se chtěla věnovat. Srdce ji však táhne k dětem a tím i k pedagogické psychologii. Kromě dětí jsou její srdeční záležitostí také knížky, procházky v přírodě a smysluplná pomoc tam, kde je potřeba. Pomáhá ráda jako dobrovolník ve Fokusu, centru pro lidi s duševní poruchou, dále také na různých příležitostních akcích, které propagují psychologii a péči o své duševní zdraví.
Kuba Pisklák 
Kuba v současné době studuje psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V budoucnu se plánuje zaměřit na školní psychologii a terapii. Od základní školy navštěvoval dramaťák pod ZUŠ Litoměřice a od té doby je divadlo součástí jeho života. Jak psychologie tak divadlo, šerm a literatura mu do života přinesly tolik štěstí, které se dá jen těžko popsat slovy. Není to totiž jen o oboru a činnosti, ale o lidech, které tyto oblasti přitahují. PsyHub je pro něj možnost podílet se na aplikaci psychologie do praxe běžného života a navíc přitom pomoci stávajícím i budoucím kolegům a kolegyním.
Míša Matušková 
Míša právě začala doktorské studium na FF UK, kde získala i magisterský titul. Vedle toho pracuje na částečný úvazek s lidmi s duševním onemocněním, převážně v oblasti studijního poradenství a nácviku. Zkušenost v téhle oblasti ji dovedla k zájmu o stres, jeho zvládání a komponenty copingu. Vedle svého studia několik let vedla pražskou pobočku Projektu SPOLU. V PsyHubu chce zužitkovat množství zkušeností, které má se studiem a zaměřit se na projekty směřující do klinické psychologie.

Bývalí členové

Adam Králík (2013-15), Gábi Bartošová (2013-17), Míša Ondrášková (2013-17), Petra Štěpánková (2015-16), Markéta Pešoutová (2015-16), Nelča Střádalová (2015-17), Bětka Muroňová (2015-17), Míša Plevková (2015-17), Terka Hrušková (2017-19)

Komentáře jsou uzavřeny.