Tým

Náš tým

Nikola Lněničková

Hlavní koordinátorka projektu PsyHub

Nikča je studentkou psychologie na Masarykově univerzitě v Brně. Svůj zájem o psychologii propojuje především se světem dětí, jelikož nejvíce tíhne k práci s dětmi a dospívajícími. Nyní pracuje především ve školním prostředí, pracuje se školními kolektivy a také se věnuje dětem s poruchou autistického spektra. Ve volném čase si ráda čistí hlavu v přírodě či u knížek. Díky zapojení v PsyHub má prostor pro vybití svého citu pro organizaci, získávání nových zkušeností v komunikaci s lidmi a zkušenosti s novými psychologickými tématy či akcemi.

 

Lenka Stodolová
Koordinátorka projektu PsyKřížovky

Léňa je studentkou psychologie na Masarykově univerzitě v Brně. O psychologii se aktivně zajímá řadu let, což dokazuje její bohatá účast na konferencích, projektech či přednáškách. Po absolvování Letní trenérské školy 2019 se nadchla pro trenérskou činnost a věnuje se tak trénování různých psychologických témat. Kromě psychologie je její vášní sport, který by v budoucnu s psychologií ráda propojila. PsyHub jí nabízí sbírat praktické zkušenosti, být kreativní a realizovat se v tom, co je smysluplné a má přínos pro ni i ostatní.

Lucie Kosturová

Koordinátorka projektu Profesní uplatnění psychologa

Luci je studentkou na Vysoké škole aplikované psychologie. Ráda se účastní různých dobrovolnických akcí, seminářů a dobrovolničí v organizaci DoRA. Silně ji to táhne k humanistické psychologii a psychologii dětí. V budoucnu by proto chtěla zamířit do oblasti dětské klinické psychologie a terapie. Mezi její zájmy patří literatura, sport, hudba a psaní článků do internetového časopisu Introspekt. Tvoří vlastní blog Psýché, kde přidává články přibližující hlavní témata psychologie laikům. Chtěla by svou aktivitou pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba a věnovat se nikdy nekončícímu seberozvoji.

Eva Gazdová

PR a grafika

Eva je študentkou psychológie na filozofickej fakulte Ostravskej univerzity. V minulosti pracovala s mládežou a chce sa tomu venovať aj do budúcna, avšak stále hľadá konkrétne zameranie. Zatiaľ ju to najviac ťahá ku klinickej psychológii. Vo voľnom čase ju nájdete za knihou, fotoaparátom alebo v horách. Okrem iného rada športuje(najmä basketbal), cestuje a posúva sa ďalej v psychológii pomocou čítania rôznych kníh alebo chodením na prednášky, či konferencie. Má na starosti PR a grafiku, čo jej prináša radosť, keďže sa môže kreatívne vyžiť.

Zuzana Rosulková

Koordinátorka PsyMate a sekce Uchazeči o studium

Zuza studuje psychologii na FF UP v Olomouci. Na počátku studia ji to nejvíce táhlo do partnerské a rodinné sféry, což ji zajímá dodnes, ale v průběhu studia se jí začala zamlouvat i klinická psychologie. Dříve pracovala s dětmi, ale také se seniory s handicapem. Ve volném čase si ráda přečte fajn knížku (ano, nejčastěji s psychologickou tématikou), podnikne nějakou tu procházku se čtyřnohým parťákem a taky zbožňuje cestování a poznávání nových míst. PsyHub jí umožňuje bližší propojení s podobně laděnými lidmi.

Barbora Hudecová

Koordinátorka Literární revue

Baja je študentkou psychológie na FF UPOL. Počas chvíľ, kedy sa snaží psychológiu vypnúť, svoju pozornosť veľmi rada venuje hraniu na gitare, turistike s milovaným psom či aj bez neho a tiež behu. Má za sebou kurzy v oblasti poradenstva a krízovej intervencie, ktoré využívala v poradni pre mladých a ďalej ich túži uplatniť ako klinická psychologička. Najradšej pracuje s dospievajúcimi a dospelými, avšak stále sa snaží užívať si študentské chvíle, ktoré jej spríjemňujú kamaráti cez spoločné filmové večery, doskové hry, či posedenia na káve v milovanej Olomouci. Ako introvert si však užíva aj chvíle, ktoré môže stráviť čítaním kníh a dúfa, že práve vďaka vášni ku knihám a k práci s ľuďmi bude obohacujúcou pre projekt Literární revue.

Natálie Kikoťová

Koordinátorka PsyPraxe

Naty je studentkou psychologie na Univerzitě Karlově v Praze. Poslední roky ji to stále více táhne do psychologického výzkumu, kterému by se ráda věnovala i v budoucnosti. Zajímá ji především oblast sociálních neurověd a psycholingvistiky. Ve volném čase si ráda čte, sleduje závody Formule 1 nebo se učí programovat. V PsyHubu pomáhá s projektem PsyPraxe.

 

Jiří Papoušek

Koordinátor PsyPraxe

Jirka je studentem psychologie na Ostravské univerzitě. Co se týče psychologie, tak ho zajímá především oblast poruch osobnosti a nejvíce hraniční porucha osobnosti. Po vykonání praxe u vězeňského psychologa ho také začala více zajímat i tahle oblast, které by se možná chtěl v budoucnu i pracovně věnovat. Svůj volný čas tráví nejčastěji u nějaké knihy, venku na kole, u zajímavého seriálu, nebo hraním her (ale občas si i zacvičí!). V PsyHub se spolupodílí na projektu PsyPraxe.

Denisa Prachařová

Koordinátorka projektu PsyReport

Denisa je studentkou Psychologie na Ostravské univerzitě. V budoucnu by chtěla zamířit do oblasti klinické psychologie, kde ji primárně zajímá práce s dětmi, ke které již nyní aktivně směřuje v rámci svých praxí a dobrovolnické činnosti. Mezi témata, kterými se aktuálně zabývá patří domácí a sexuální násilí, což by následně chtěla smysluplně propojit právě s dětskou klinickou psychologií.  Ve volném čase si ráda zajde na hory nebo si zacvičí jógu. PsyHub, kde se podílí na projektu PsyReport, vnímá jako unikátní příležitost k tvorbě psychologického obsahu v komunitě pozitivně smýšlejících osobností.

Ivona Mikljanová

Koordinátorka projektu PsyKřížovky

Ivona studuje psychologii na Filozofické Fakultě Univerzity Komenského v Bratislave. Rezonují s ní jungiánské přístupy a zajímá ji i oblast výzkumu. Ve volném čase ráda čte, co jí pomáhá porozumět duši lépe a posilňuje to její pohled na člověka- na člověka, kterého jádro tvoří čisté dobro. PsyHub jí poskytuje možnosti pomoci druhým a také seberozvoje.

Natálie Šejvlová

PR komunikace

Natálie má již za sebou studium psychologie v Anglii má Natálie a nyní chce navázat studiem právě v Česku. Oblíbila si Kognitivní psychologii a Neuropsychologii, ale dveře má neustále otevřené do všech směrů. Ve svém volném čase ráda dobrovolničí tam, kde je potřeba, protože celkově vidí smysl v práci s lidmi. Ráda běhá nebo cvičí a miluje zvířata. PsyHub vnímá jako seberozvojovou platformu spojující lidi se stejným zájmem a podobným cílem. 

Ondřej Kácha

Spoluzakladatel projektu PsyHub

Ondřej vystudoval psychologii na FF MU v Brně a sociální psychologii na univerzitě v Cambridge. Je jedním ze čtyř původních zakladatelů PsyHub. Baví ho hledat cesty, jak mohou poznatky z psychologie přispět k řešení složitých společenských otázek, jako je změna klimatu.  Ondra v současnosti vede neziskovou organizaci Green Dock a k tomu pracuje pro londýnský The Behaviouralist.

Bývalí členové

Adam Králík (2013-15), Gábi Bartošová (2013-17), Míša Ondrášková (2013-17), Petra Štěpánková (2015-16), Markéta Pešoutová (2015-16), Nelča Střádalová (2015-17), Bětka Muroňová (2015-17), Míša Plevková (2015-17), Terka Hrušková (2017-19), Míša Matušková (2018-20), Kuba Pisklák (2017-2020), Bára Vavřichová (2015-2020).

Komentáře jsou uzavřeny.