Tým

Náš tým

Nikola Lněničková

Hlavní koordinátorka projektu PsyHub

Nikča je studentkou psychologie na Masarykově univerzitě v Brně. Svůj zájem o psychologii propojuje především se světem dětí a dospívajících, ke kterým ve své praxi nejvíce tíhne. Nyní je proto plně ponořená do své práce, neboť pomáhá v chodu Školního poradenského pracoviště na základní škole. Ve volném čase si ráda čistí hlavu u knížek, v divadle nebo v přírodě. Díky zapojení v PsyHub má prostor pro vybití svého citu pro organizaci, získávání nových zkušeností v komunikaci s lidmi a s novými psychologickými tématy.

 

Eva Gazdová

Hlavní koordinátorka projektu PsyHub – Sociálne siete a grafika

Eva je študentkou psychológie na filozofickej fakulte Ostravskej univerzity. Svoje konkrétne zameranie v psychológii stále hľadá, ale najviac ju to ťahá k deťom a psychoterapii. Vo voľnom čase ju väčšinou nájdete za knihou a so slúchadlami v ušiach. Okrem iného sa rada hýbe, cestuje a bicykluje. PsyHub jej prináša nekonečné možnosti pre naplnenie jej neustálej potreby tvoriť a byť v kontakte s ľuďmi, ktorí majú podobné zmýšľanie. 

 

Zuzana Rosulková

Koordinátorka PsyMate a sekce Uchazeči o studium

Zuza studuje psychologii na FF UP v Olomouci. Na počátku studia ji to nejvíce táhlo do partnerské a rodinné sféry, což ji zajímá dodnes, ale v průběhu studia se jí začala zamlouvat i klinická psychologie. Dříve pracovala s dětmi, ale také se seniory s handicapem. Ve volném čase si ráda přečte fajn knížku (ano, nejčastěji s psychologickou tématikou), podnikne nějakou tu procházku se čtyřnohým parťákem a taky zbožňuje cestování a poznávání nových míst. PsyHub jí umožňuje bližší propojení s podobně laděnými lidmi.

Jiří Papoušek

Koordinátor PsyPraxe

 

Jirka je studentem psychologie na Ostravské univerzitě. Co se týče psychologie, tak ho zajímá především oblast poruch osobnosti a nejvíce hraniční porucha osobnosti. Po vykonání praxe u vězeňského psychologa ho také začala více zajímat i tahle oblast, které by se možná chtěl v budoucnu i pracovně věnovat. Svůj volný čas tráví nejčastěji u nějaké knihy, venku na kole, u zajímavého seriálu, nebo hraním her (ale občas si i zacvičí!). V PsyHub se spolupodílí na projektu PsyPraxe.

 

Denisa Prachařová

Koordinátorka projektu PsyReport

Denisa je studentkou Psychologie na Ostravské univerzitě. V budoucnu by chtěla zamířit do oblasti klinické psychologie, kde ji primárně zajímá práce s dětmi, ke které již nyní aktivně směřuje v rámci svých praxí a dobrovolnické činnosti. Mezi témata, kterými se aktuálně zabývá patří domácí a sexuální násilí, což by následně chtěla smysluplně propojit právě s dětskou klinickou psychologií.  Ve volném čase si ráda zajde na hory nebo si zacvičí jógu. PsyHub, kde se podílí na projektu PsyReport, vnímá jako unikátní příležitost k tvorbě psychologického obsahu v komunitě pozitivně smýšlejících osobností.

 

Ivona Mikljanová

Koordinátorka projektu PsyKřížovky

Ivča studuje psychologii na Filozofické Fakultě Univerzity Komenského v Bratislave. Rezonují s ní jungiánské přístupy a zajímá ji i oblast výzkumu. Ve volném čase ráda čte, co jí pomáhá porozumět duši lépe a posilňuje to její pohled na člověka- na člověka, kterého jádro tvoří čisté dobro. PsyHub jí poskytuje možnosti pomoci druhým a také seberozvoje.

 

Natálie Šejvlová

Koordinátorka PsyMate, PR komunikace

Natálie vystudovala bakalářskou  psychologii v Anglii a nyní se soustředí na navazující studium oboru Cognitive and Clinical Neuroscience. Konkrétně se zajímá o výzkum týkající se embodied cognition či interoception. Ve svém volném čase také ráda dobrovolničí tam, kde je potřeba, protože celkově vidí smysl v práci s lidmi. Ráda běhá nebo cvičí a miluje zvířata. PsyHub vnímá jako seberozvojovou platformu spojující lidi se stejným zájmem a podobným cílem. 

Kristýna Sznapková

Koordinátorka projektu Literární revue

Kristý studuje kombinovaně jednooborovou psychologii na Fakultě společenských studií univerzity Humanitas ve Vsetíně, momentálně je ve třetím ročníku. Jejími nejoblíbenějšími oblastmi jsou psychologie práce, sociální a vývojová psychologie, komunikace, leadership, management, mediace a psychohygiena. Doufá, že po studiích bude moci všechno zmíněné propojit. Svou budoucí praxi chce zacílit na dospělou populaci. Ve volném čase čte, chodí plavat, háčkuje, jóguje, sbírá bylinky, peče, věnuje se altruismu a poznává cizí kultury. V PsyHubu pomáhá s koordinací projektu Literární revue a částečně také recenzuje knihy.

Ondřej Kácha

Spoluzakladatel projektu PsyHub

Ondřej vystudoval psychologii na FF MU v Brně a sociální psychologii na univerzitě v Cambridge. Je jedním ze čtyř původních zakladatelů PsyHub. Baví ho hledat cesty, jak mohou poznatky z psychologie přispět k řešení složitých společenských otázek, jako je změna klimatu.  Ondra v současnosti vede neziskovou organizaci Green Dock a k tomu pracuje pro londýnský The Behaviouralist.

Bývalí členové

Adam Králík (2013-15), Gábi Bartošová (2013-17), Míša Ondrášková (2013-17), Petra Štěpánková (2015-16), Markéta Pešoutová (2015-16), Nelča Střádalová (2015-17), Bětka Muroňová (2015-17), Míša Plevková (2015-17), Terka Hrušková (2017-19), Míša Matušková (2018-20), Kuba Pisklák (2017-2020), Bára Vavřichová (2015-2020), Luci Kosturová (2019-22), Léňa Stodolová (2017-22), Baja Hudecová (2020-2022)

Komentáře jsou uzavřeny.