Přednáška Neviditelné trauma v Bio Oku

Kdy:
14.10.2019 @ 17:30 – 19:30
2019-10-14T17:30:00+02:00
2019-10-14T19:30:00+02:00
Kde:
BIO | OKO
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

Neviditelné trauma
A jak se s ním vyrovnat? Anneke Lucas se v dětství stala obětí organizovaného sexuálního zneužívání. Po třiceti letech vyrovnávání se s traumatem přináší cestu i pro ostatní.

Šest dlouhých let jako dětská sexuální otrokyně. Dokáže se s tím člověk vůbec někdy vyrovnat? Anneke Lucas se o to snaží celý život. V šesti letech ji unesli a prodali mocným pedofilům. V Belgii. Pod povrchem civilizovaných států se takových dramat odehrává bezpočet. Anneke je mimo jiné zakladatelkou americké neziskové organizace Liberation Prison Yoga, která se snaží nejen skrze jógu pomoci lidem s traumatickými prožitky najít cestu k psychické vyrovnanosti. O svém příběhu, zkušenostech, józe ve věznicích a způsobu léčení traumat, který využívá při své práci, teď Anneke přijíždí přednášet do Prahy. Obsah její přednášky možná nebude pro vaše uši tou nejpříjemnější hudbou. Právě proto je ale o tématu důležité hovořit, a to i v České republice, kde se s nejrůznějšími traumaty část populace bezpochyby také vyrovnává.

Celý výtěžek přednášky bude věnován Sociální klinice, která poskytuje kvalitní terapeutické služby lidem, kteří se nacházejí v náročné životní situaci a nemohou si tyto služby z finančních důvodů dovolit.

——————————————————————————————-
Invisible trauma
And how to deal with it? Anneke Lucas has been a victim of organized sexual abuse during her childhood. After thirty years of coping with trauma, it shows a way for others.

Six long years as a child sex slave. Can anyone ever deal with it? Anneke Lucas is trying to do it all her life. At the age of six she was sold to powerful pedophiles. In Belgium. There are countless dramas beneath the surface of civilized states. After spending decades focused on her personal healing, she went to serve in New York prisons, finding there others who had experienced similar degrees of violence. In sharing yoga and meditation, they could free their minds. In being unconditionally present, they could break out of isolation and feel seen, heard and understood.

Her talks inspire survivors worldwide, giving hope for healing from trauma for all, personally and globally. Now, Anneke is coming to Prague to speak about her experiences, yoga in prisons and the way she heals her traumas. Anneke is qualified to address this topic because she brings hope which is as important in the Czech Republic as anywhere else. The whole profit of this talk will be devoted to the Social clinic which provides quality therapeutic services to people who are in a difficult situation and cannot afford these services for financial reasons.

https://www.facebook.com/events/908452849508780/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.