Jak žít spolu off-line

Kdy:
15.2.2020 @ 17:00 – 20:00
2020-02-15T17:00:00+01:00
2020-02-15T20:00:00+01:00
Kde:
Sbor CASD Brno Střední
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

⚠ POZOR – ZMĚNA OBVYKLÉHO MÍSTA:
Výjimečně se Atmosféra uskuteční ve velkém sále na Střední 10 v Brně.

V poslední volně navazující přednášce Atmosféry v rámci Národního týdne manželství s tématem Manželství v síti se dozvíme recept na důvěrný vztah. Manželský poradce a kouč Mojmír Voráč nám předá jednoduché zásady i chytré návyky pro budování skutečné blízkosti, otevřené komunikace a schopnosti sebeotevření.

Součástí přednášky bude také větší prostor na zvědavé dotazy z publika, které se můžou týkat všech témat z celého týdne. :)
Přednáška tak volně zakončuje sérii následujících témat: Lapeni v onlajnu a Skrytá úskalí pornografie.

PRŮVODCE TÉMATEM:
Mojmír Voráč – manželský poradce a kouč, lektor projektu Výzvy lásky a Atmosféra

PŘEDSTAVENÍ NÁRODNÍHO TÝDNE MANŽELSTVÍ:
Národní týden manželství je příležitost věnovat se intenzivněji vašemu vztahu a získat podněty do vašeho současného i budoucího partnerského života. Atmosféra se k NTM přidává praktickými přednáškami, na kterých přináší inpiraci pro prohloubení intimity, probuzení vášne i upevnění závazku. Více o Národním týdnu manželství s Atmosférou: http://www.atmosferabrno.cz/Akce/Narodni-tyden-manzelstvi

DOBROULIČKA:
Máte chuť přidat se k nám v posílání kousků dobra tam, kde je to zrovna třeba? Kupte si za libovolnou částku přední místa v naší Dobrouličce a podpořte tak vybrané prospěšné projekty. Pravidelně tímto způsobem podporujeme např. dobrovolníky z @adrabrno.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ:
Vstup na události je zdarma. Na chod a náklady celého projektu můžete přispět dobrovolným darem nebo koupí designových sešitů a tašek s motivy Atmosféry.

Registrovat se nikde nemusíte. Prostě přijďte :)

Těšíme se na vás!

Tým Atmosféry
Jsme otevřené společenství nadšených lidí, kteří chtějí růst v osobním, profesním i duchovním životě, vzájemně se podporovat a předávat to dál… Nechte se inspirovat a přidejte se k nám.

https://www.facebook.com/events/118269592882640/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.