Stát se PsyMate

Jsi studentem psychologie a chceš nabídnout pomocnou ruku?

Z vlastní zkušenosti víme, že nejužitečnější informace o VŠ a oboru ví samotní studenti. Hledáme studenty psychologie ze všech vysokých škol ochotné stát se jedním z PsyMate(s) – studentů psychologie, kteří jsou ochotní zprostředkovat své zkušenosti současným uchazečům o studium.

psyhub-banner-psymate

Co znamená být PsyMate?

PsyMate je ochotný poskytnout rady a odpovědi na dotazy uchazečů o studium psychologie. Dotyčný by měl být sám studentem v oboru. Pro zařazení do naší databáze stačí vyplnit formulář, ve kterém na sebe mimo jiné poskytnete kontakt, na kterém vás uchazeči mohou zastihnout. Uchazeči se na vás mohou obracet se svými dotazy týkající se studia psychologie na konkrétní vysoké škole. Jako PsyMate nemusíte být vždy k zastižení, ale zavazujete se, že máte čas a chuť na dotazy odpovídat. Pokud by jste se kdykoli rozhodli, že v roli nechcete dál pokračovat, stačí nám dát vědět.

Jak se stát PsyMate?

Stačí vyplnit krátký formulář níže a počkat na instrukce, které ti pošleme e-mailem. Zapojit do projektu PsyMate tě můžeme až poté, co ověříme, že aktuálně studuješ psychologii na jedné z českých vysokých škol. Na webu bude zveřejněno tvé křestní jméno, kontaktní formulář na tebe, vysoká škola a ročník tvého studia. Uchazeči o studium psychologie se pak na tebe budou obracet s dotazy. Mezi nejčastější patří např. „Co mě čeká na ústním pohovoru na tvé škole a jak se na něj nejlépe připravit?“ nebo „Jak moc si řešil/a četbu odborné literatury před přijímačkami na té dané škole? Jaké knížky doporučuješ?“ Pro ilustraci, za akademický rok 2017/18 se uchazeči obrátili na naše PsyMates celkem s 122 dotazy.

powered by Typeform

Komentáře jsou uzavřeny.