Vyprodáno: Poruchy příjmu potravy: na co jste se báli zeptat

Kdy:
13.2.2019 @ 16:30 – 19:00
2019-02-13T16:30:00+01:00
2019-02-13T19:00:00+01:00
Kde:
Rock Café Prague
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

VYPRODÁNO

A je to tu!

Srdečně Vás zveme na další besedu, tentokrát pořádanou hned dvěma spolky 1. lékařské fakulty UK – Českou asociací studentů adiktologie a Studentskou asociací nutričních terapeutů konanou ve spolupráci s Rock Cafe!

Hlavním hostem této akce bude přední odborník na problematiku poruch příjmu potravy PhDr. František David Krch. Mentální anorexie a bulimie jsou stále aktuálním a medializovaným tématem, proto jsme se rozhodli dát Vám příležitost získat informace od specialistů na tuto problematiku.
Moderní doba a „dokonalý vzor“, který je prezentován všude kolem nás, často vede k nespokojenosti s vlastním zevnějškem zvláště u mladých jedinců, přestože mají normální hmotnost, a kteří se tak snaží dosáhnout až nereálné štíhlosti. Poruchy přijmu potravy nejsou čistě jednooborová záležitost. Nutriční terapeuti se zaměřují na následné rizikové dietní chování, které může přejít do vážné poruchy, která splňuje kritéria závislosti, což je hlavním zkoumáním adiktologů. Zároveň se poruchy příjmu potravy mohou objevit jako téma v léčbě nejen závislostí, ale i jiných duševních onemocnění.

V rámci besedy budou zodpovězeny nejčastější otázky k této problematice. Možnost zapojit se máte i Vy! Rádi byste znali názor odborníků? Bojíte se zeptat? Napište nám vaše dotazy/otázky do zpráv či na mail: addictology.student@gmail.com a my je v rámci besedy zapojíme do programu! Vaše dotazy zůstanou anonymní a Vy dostanete prověřenou odpověď.

VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ! KAPACITA JE OMEZENA, PROTO SVOJI ÚČAST POTVRĎTE ZDE VE FORMULÁŘI: https://docs.google.com/forms/d/1Q_dx_NUWTkh535VcRlxdwilcIA6rYT_LOUefk75o74g/edit?usp=sharing

Podrobnosti k programu budou zveřejněny v lednu.

Těšíme se na Vás!

https://www.facebook.com/events/338161583448238/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.