Na první pohled: Tři blízcí neznámí s diskuzí

Kdy:
21.5.2019 @ 18:00 – 21:00
2019-05-21T18:00:00+02:00
2019-05-21T21:00:00+02:00
Kde:
Kino Aero
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

Neuvěřitelný pravdivý příběh rozdělených trojčat TŘI BLÍZCÍ NEZNÁMÍ, který šokoval svět, promítneme v předpremiéře v úterý 21. května od 18.00. Po projekci bude následovat debata s psycholožkou PhDr. Ilonou Preslovou.

TŘI BLÍZCÍ NEZNÁMÍ
Bobby, Eddy a David přišli na svět v New Yorku na začátku 60. let jako jednovaječná trojčata. Hned po narození ale byli rozděleni a adoptováni různými rodinami. Nikdo z nich neměl tušení, že má na vlas stejné sourozence. Po necelých dvaceti letech se souhrou šťastných náhod setkali a jejich neuvěřitelný příběh se stal senzací Ameriky. Kdo a proč je rozdělil? Jak ovlivnilo mnohaleté odloučení jejich životy? Znepokojivé tajemství experimentování s lidskými osudy odhaluje dokumentární film Tima Wardla, který se stal diváckou senzací a porota festivalu v Sundance ho ocenila Zvláštní cenou.

PhDr. Ilona Preslová – psycholožka, psychoterapeutka, supervizorka, v současné době pracuje jako odborný garant programů pro rodiče uživatele a vedoucí projektu Centra komplexní péče o dítěv organizaci SANANIM z.ú., a také ve své Soukromé psychologické praxi. Působí jako lektor přípravných kurzů pro žadatele o náhradní rodinnou péči, dále jako garant a lektor akreditovaných kurzů MPSV Práce s dětmi drogově závislých rodičů a Zneužívání a závislost na alkoholu, je odborným asistentem na 1. lékařské fakultě UK a autorkou řady odborných materiálů a metodických podkladů. Dlouhodobě se zabývá otázkami významu rodiny a rizikových faktorů ve vývoji dítěte.
Více info: http://preslova.cz/o-mne/

~~~

THREE IDENTICAL STRANGERS
In 1980 New York, three young men who were all adopted meet each other and find out they’re triplets who were separated at birth. But their quest to find out why turns into a bizarre and sinister mystery.

https://www.facebook.com/events/907144649624141/

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.