Stát se PsyMate

Jsi studentem psychologie a chceš nabídnout pomocnou ruku?

Z vlastní zkušenosti víme, že nejužitečnější informace o VŠ a oboru ví samotní studenti. Hledáme studenty psychologie ze všech vysokých škol ochotné stát se jedním z PsyMate(s) – studentů psychologie, kteří jsou ochotní zprostředkovat své zkušenosti současným uchazečům o studium.

psyhub-banner-psymate

Co znamená být PsyMate?

PsyMate je ochotný poskytnout rady a odpovědi na dotazy uchazečů o studium psychologie. Dotyčný by měl být sám studentem v oboru. Pro zařazení do naší databáze stačí vyplnit formulář, ve kterém na sebe mimo jiné poskytnete kontakt, na kterém vás uchazeči mohou zastihnout. Uchazeči se na vás mohou obracet se svými dotazy týkající se studia psychologie na konkrétní vysoké škole. Jako PsyMate nemusíte být vždy k zastižení, ale zavazujete se, že máte čas a chuť na dotazy odpovídat. Pokud by jste se kdykoli rozhodli, že v roli nechcete dál pokračovat, stačí nám dát vědět.

Jak se stát PsyMate?

Stačí vyplnit krátký formulář níže a počkat na schválení, které ti přijde emailem. Na náš web tě pak uvedeme jako nového PsyMate. Na webu bude zveřejněno tvé křestní jméno, kontaktní formulář na tebe, vysoká škola a ročník tvého studia.

Upozornění: Pro naplnění současných stavů PsyMates z FF MU a FF UPOL nemůžeme přijímat nové žádosti studentů z těchto kateder. Za tuto skutečnost se omlouváme.

Komentáře jsou zakázány.