Koho si přejete kontaktovat?

grada student-point upol portal mu nros o2
Čvn 21 @ 17:00 – 20:00
Odborný seminář Psychosomatická problematika dětí a mládeže @ kaple Olivovy dětské léčebny | Říčany | Středočeský kraj | Česko
17:00
Odborný seminář pořádaný ve spolupráci Olivovy dětské léčebny s Ministerstvem práce a sociálních věcí, v rámci projektu Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí, který se koná dne 21. 6. 2018 od 17h v kapli Olivovy dětské léčebny. Bližší informace naleznete zde.
4. ročník Konference stárnutí @ Syllabova posluchárna, 3. lékařská fakulta, Praha
Říj 19 – Říj 20 celý den
4. ročník Konference stárnutí @ Syllabova posluchárna, 3. lékařská fakulta, Praha | Hlavní město Praha | Česko
0:00
Konference je určena pro výměnu poznatků převážně post­gra­duál­ních studentů, kteří se zabývají otázkami spojenými s prodlužováním lidského života a stárnutím společnosti. K aktivní i pasivní účasti jsou vítáni všichni zájemci, nejenom studenti, ale i odborníci z řad výzkumných či akademických pracovníků a praxe. Alzheimer nadační fond vyhlašuje soutěž o 4 nejlepší originální příspěvky zpracovávající téma související s Alzheimerovou nemocí či příbuznými tématy, prezentované v rámci této konference. Registrace a další informace na internetových stránkách: www.konferencestarnuti.cz, e-mailu: konferencestarnuti@gmail.com či na Facebooku.

Komentáře jsou zakázány.